ОСНОВНІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЩО-ДО СЛУХОПРОТЕЗУВАННЯ

 

В цьому розділі розмістимо відповіді на питання, які вам допоможуть з вибором.

 

Що треба знати про слухопротезування?
Шановні друзі. Ось вже понад 30 років фахівці компанії Сміла-Аудіо допомагають людям з вадами слуху в Україні.
Проблема в тому, що в Україні, відношення до слухових апаратів дуже не однозначне.
У всьому світі слуховий апарат це індивідуальний ПОМІЧНИК, такий самий як окуляри або тростина. Тільки у нас, психологічно, слуховий апарат сприймають як незручний або дуже помітний протез. Але вся правда в тому, що слуховий апарат набагато мініатюрніший і менш помітний, аніж ті самі окуляри. Сучасні цифрові технології, дозволили розробити і створити апарати розмір яких порівняний з горошиною. Однак не варто думати що ці технології недоступні. Зараз ми можемо запропонувати величезний вибір самих різних слухових апаратів Німецького виробництва від світового лідера в цій галузі. Ціни на нашу офіційну продукцію найменші в Україні, оскільки Ми є офіційним представником та прямим постачальником на територію України, Слухових систем Німецької компанії Sivantos GmBH та SIGNIA GmBH (Колишня Siemens AT GmBH). Мінімальна вартість цифрового завушного слухового апарату, трохи більша 100 Євро. До речі, аналогові апарати Російського або Естонського виробництва, зараз коштують дорожче. Зараз в наявності ми маємо біля 100 різних сертифікованих модифікації.
Процес підбору та налаштування слухового апарату складається з:
• Огляд фахівцем.
• Скрінінг слуху
• Підбір, налаштування, та тестування декількох модифікацій слухових апаратів, що можуть компенсувати втрату слуху.
• Пробне носіння (при необхідності).
Всі ці послуги в нас є безкоштовними.
Тільки після того, як Вам підібраний оптимальний варіант, що найкращим чином компенсує Вашу Втрату слуху, Ви можете придбати цей слуховий апарат. До речі, якщо Вам зручно, у нас виможете придбати слуховий апарат в розстрочку.
Якщо Вам чи Вашим близьким необхідний слуховий апарат, або у вас є підозра, що зі слухом щось не так, Ви завжди можете відвідати наші представництва що розташовані у всіх обласних центрах України. Завжди варто пам'ятати, чим раніш Ви звернетесь до фахівців, тим набагато ефективніше зможете вирішити проблему слуху . 
Що таке контроль якості, та офіційні слухові апарати?
Слухові апарати, це товари медичного призначення та медичної техніки, тому вони мають бути Сертифіковані відповідним органом в Україні.
Будь який слуховий апарат, що пропонується нами має:
• Сертифікат відповідності, з зазначенням окремою модифікації.
• Постачається напряму з заводу виробника.
• Офіційно ввезений в України з оплатою всіх податків та зборів.
• Забезпечується офіційною гарантією
• Проходить вхідний контроль якості, з відміткою в Паспорті слухового апарату.
• Має пост гарантійне обслуговування.
• Налаштовується фахівцями, які Сертифіковані Виробником
• Забезпечуються всіма необхідними аксесуарами. 
В мене в слуховому апараті пропав звук. що робити?
• Можливо слуховий апарат не включений.
• Переконайтеся що батаря не розрядилася і правильно вставлена. Можливо, не щільно закрита кришечка батарейного відсіку.
• Очистіть звуковий отвір вушного вкладиша.
• Зверніться до фахівця. Можливо вухо заблоковано вушною сіркою.
• Також міг змінитися стан слуху; тоді зверніться до фахівця для перевірки актуального стану слуху. 
Як довго треба призвичаїтися до слухового апарту?
Є декілька факторів, що важливі при слухопротезуванні. По перше, якщо людина вже користувалася слуховим апаратом, то перехід на нову модель, зазвичай відбувається легко.
Якщо людина, придбала перший слуховий апарат, чи був великий проміжок часу при користуванні, в слухових апаратів є декілька рівнів акліматизації, що налаштовуються фахівцем. Ці системи дозволяють, поступово адаптувати слух людини до необхідного рівня гучності. В такому випадку, зазвичай, адаптація настає на протязі від 2-4 тижнів. Крім цього багато чого залежить від ступеня втрати слуху.
Якщо це ваш перший слуховий апарат, для початку почніть користуватися ним в будинку. Використовуйте його півгодини-годину, а потім зробіть перерву не менше 2-х годин. При цьому можете займатися своїми справами. І тільки коли зникнуть незвичні відчуття спробуйте взяти його з собою на прогулянку, в магазин, в кіно. Пам'ятайте, чим більше «стаж» носіння налаштованого під вас апарату, тим більше поліпшується розбірливість мови і сприйняття оточуючих звуків. 
З’являється «свист» при використанні слухового апарату?
Зазвичай, подібна проблема виникає з 2х причин.
По перше, і це в 90% випадків, просвистує не слуховий апарат, а вушна вкладка. Оскільки вона є звуководом, який передає оброблений звук до вуха пацієнта. Якщо вкладка не щільно прилягає до вуха, звук може повернутися до мікрофона СА і знову підсилитися. Таким чином з’являється ефект зворотнього зв’язку або «Свист», особливо в слухових апаратах підвищеної потужності. Рішенням такої проблеми, є виготовлення індивідуальної вушної вкладки, за зліпком вуха.
Друга причина, і це не більше аніж в 10 % випадків, проблема з амортизатором мікрофона, що міг вийти з ладу, та мати пошкодження. Така проблема вирішується тільки в сервісному центрі.
В будь якому випадку, для вирішення такої проблеми слід звернутися до Вашого фахівця.
Елементи живлення до слухового апарату які використовуютья, та скільки працюють?
В слухових апаратах використовуються спеціальні повітряно-цинкові батареї. Вони є 4-х типорозмірів під різні модифікації СА. Основною їх перевагою є те ще вони не лужні, та не можуть зіпсувати Ваш слуховий апарат. Такі елементи живлення працюють від 7 до 14 днів. Для того, щоб отримати більше інформації про елементи живлення перейдіть за посиланням : Важлива інформація для слухових апаратів.
Чи існують окремо дитячі та дорослі слухові апарати?
В різних джерелах доводиться стикатися з тим, що деякі представники виробників рекламують окремо слухові апарати, для дорослих або для дітей. Насправді такого розділення не існує. Дійсно для дітей обирають частіше більш технологічно продвинуті модифікації з більшим переліком функцій, але такі самі слухові апарату будуть найліпшим чином компенсувати втрати слуху і у дорослих пацієнтів. В слухових апаратах однієї серії абсолютно однаковий перелік можливостей, вони відрізняються тільки потужністю та розміром корпусу. Так найчастіше в кожній серії слухових апаратів присутні такі модифікації, як СІС – внутришньоканальний, ІТС – внутришньовушний, М або S – середньопотужна завушина, Р – потужна завушина, НР або SP - над потужна завушина. відповідно. При підборі слухового апарата, фахівець перевіряє який рівень акустичного підсилення, яке повинен забезпечувати слуховий апарат, та обирає модифікації відповідної потужності. Після цього декілька модифікацій з різних серій та з різними технологіями але однакової потужності налаштовуються. При цьому, фахівець або активує або не активує ті або інші функції, що забезпечують поліпшення розбірливості мови, або приглушення шумів або адаптивну направленість мікрофонів та багато іншого, що закладено в модифікацію яка налаштовується. Таким чином, Слуховий апарат, це інструмент який налаштовується індивідуально під кожного окремого пацієнта. І в кожному окремому випадку, доросла людина або дитина, програмуються та активуються ті чи інші функції.
Де завантажити додатки слухових апаратів для смартфона?

Будь ласка, перейдіть за цим посиланням:
Додатки до СА.

 

 

Joomla Plugins

v o