Міфи про слухопротезування

Міф перший: Багато хто вважає, що "слуховий апарат - це крайній захід, мовляв далі йти нікуди".

 
І тому вони довго намагаються поліпшити слух за допомогою консервативних і оперативних методів, нетрадиційної медицини і т.д.
Однак нагадаємо: в переважній більшості випадків головною причиною втрати слуху є сенсоневральна приглуховатість. При такому діагнозі, зміни, що відбулися в звуковоспринимающей системі, незворотні. Як правило, це загибель «волоскових клітин» відповідають за сприйняття звуків різної частоти.
Їх «псевдолікуванні», це те ж саме, що робити спроби відростити ампутірованнную кінцівку. Тільки своєчасне слухопротезування здатне компенсувати роботу відсутніх волоскових клітин.
 
ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

Чим пізніше пацієнт звертається до фахівця, тим складніше підібрати слуховий апарат. Це пов'язано з тим, що на тлі зниження слуху у пацієнтів, з часом, обов'язково буде розвиватися зниження розбірливості мови, боротися з якою набагато складніше, а іноді і просто неможливо.

 
Ознаки зниження розбірливості:
  • Пацієнт чує мову, але не може розібрати про що говорять
  • Мова героїв кінофільму сприймається гірше ніж мова диктора в теленовинах
  • Числа сприймаються на слух краще ніж слова
  • Радіозвук сприймається гірше ніж звук при перегляді телевізора

 

Міф другий: "Слуховий апарат може погіршити слух".

Це не так. Навіть тривале використання слухового апарату дає центрам головного мозку досить «їжі для роздумів» та стимулює їх роботу.
 
ВАЖЛИВО ЗНАТИ:
 
Для того, що б слуховий апарат не привів до подальшого зниження слуху потрібно знати кілька важливих правил:
  • Не можна користуватись «чужим» слуховим апаратом. Існує ризик отримання акустичної травми. У кожного пацієнта зниження слуху індивідуально, відповідно до кожного пацієнта потрібна своя схема налаштування апарату. Будь-який апарат це всього лише інструмент, який повинен бути налаштований фахівцем, під зниження слуху окремо-взятого пацієнта..
  • Ні в якому разі не можна купувати слуховий апарат «з рук» або в магазинах БЕЗ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПРОГРАММИРОВАНИЯ. Слуховий апарат повинен бути підібраний та налаштований за результатами аудіометричного тестування (скринінгу).
  • Ні в якому разі не можна купувати Підсилювачі слуху через різні служби доставок: експрес передачі або поштою. При покупці такого приладу Ви купуєте «кота в мішку», навіть якщо вартість невисока. Запам'ятайте: Ціна апарату це його характеристики, звучання, можливість допомогти пацієнтові, розмір і рівень технологій закладений при його створенні.
  • Підбір, настройка апарату це складний процес який повинен здійснюватись тільки спеціально навченим фахівцем з слухопротезуванню.
 

Міф третій: "Слухові апарати призначені тільки для літніх людей".

 
На жаль, останнім часом наявність таких факторів як погана екологія, низький рівень медичного обслуговування, галасливе оточення, тривале використання різних акустичних пристроїв таких як, плеєр або навушники, чи акустичні програвачі. Все це значно «молодить» відсоток людей, які мають проблеми зі слухом. Однак не варто панікувати. Зниження слуху, Не вирок.
 
uho bigВаша фантазія малює Вам безглузді апарати великих розмірів, як на цьому фото?
Не хвилюйтеся!
 
 Останні розробки в сфері акустики, дозволили фахівцям і інженерам Німецької компанії СІВАНТОС/СІГНІЯ створити і запропонувати Вам сучасні апарати будь-якої потужності в мініатюрних корпусах.
 
Не важливо яка Вам необхідна модифікація: внутрішньовушна або завушна, - розмір, звучання і зовнішній вигляд такого апарату не створить ускладнення при використанні або, косметичного «Жаху». Ось приклад.
vnutrishnio vush
Внутришньовушний Слуховий апарат
 
zavushny
Мініатюрний, завушний, потужний Слуховий апарат
 
ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ:
 
Ніколи не забувайте основне правило: «Ваше зниження слуху, набагато більш помітне для оточуючих аніж Ваш слуховий апарат».